Jaki rodzaj strony internetowej zamówić, tanie strony responsywne


Po zakupie domeny często stajemy przed dylematem gdzie zamówić wykonanie strony internetowej i jaką stronę zamówić. Obecnie najbardziej popularne stają się strony oparte o system cms (czyli takie które posiadają panel administracyjny z prostą samodzielną i darmową obsługą i zmianą na podstronach) oparte o systemy jak drupal, joomla, wordpress.


Z wyżej wymienionych systemów z naszego doświadczenia poradzić możemy wykonanie strony na wordpressie to bardzo przyjemny system również w obsłudze posiada naprawdę prosty intuicyjny panel administracyjny w trybie graficznym z którym każda osoba po chwili zaznajomienia sobie poradzi jednocześnie polecamy firmę PRODO DESIGN która po wykonaniu strony za darmo do każdego projektu nagrywa film instruktażowy właśnie z obsługi panelu administracyjnego, czyli jak dodawać nowe podstrony, jak edytować i dokonywać zmian na podstronach, jak edytować tabele i jak poruszać się w panelu administracyjnym stroną.


Kolejna kwestia ostatnio bardzo popularna jaki rodzaj strony zamówić ? zwykły html ? stronę responsywną ? czy stronę flash ? nie ma co ukrywać że obecnie trend to zamówienie strony responsywnej i w tym kierunku zamawiając stronę powinni Państwo iść, dla czego i czym jest strona responsywna ? na ludzki język strona responsywna to taka która potrafi się dostosowywać rozdzielczością do ekranów i urządzeń na których jest otwierana oraz działająca na każdym urządzeniu nie tylko na komputerach stacjonarnych ale również na smartfonach, telefonach i wszelakich urządzaniach mobilnych, jeżeli szukają Państwo uczciwej ceny i rzetelnego wykoania strony zapraszamy do zapoznania się z ofertą i cennikiem tanie strony responsywne


Należy też pamiętać aby wybrać firmę która wykona stronę od A-Z bo tak naprawdę po stronie klienta powinno być tylko przygotowanie i przesłanie tekstów na stronę a całą resztę pracy powinna wykonać firma projektująca dla Państwa stronę internetową, często słyszymy głosy że w ofercie wykonania strony znajduje się tez napisanie tekstów i ich zredagowanie, i jest to opcja może korzystna dla zlecającego gdyż jego udział w wykonaniu strony sprowadza się do znikomej części ale proszę pamiętać copyrighter czyli osoba która pisze teksty przygotuje je ale czy napisze je w 100% dobrze ? czy zna Waszą firmę i tematykę z jakiej będzie przygotowywana strona ? nie zawsze do końca dla tego radzimy jednak poświęcić chwilę i teksty na stronę przygotować samodzielnie.


Podsumowując jest wiele firm która zajmuje się tworzenie stron ale wybierając firmę proszę pamiętać że profesjonalna strona responsywna nie musi wcale kosztować 5 tyś zł. i nie cena jest tu najważniejsza, proszę sprawdzić opinie o firmie, portfolio i samo podejście do klienta podczas pierwszej rozmowy. 
 
 

.:Szybka nawigacja:.

Rejestracja

Panel klienta

Cennik

O nas

Polityka cookies

Polityka prywatności

Kontakt

Valid XHTML 1.0 Transitional