Jaki jest koszt utrzymania strony oraz domy.


Koszt roczny opłaty za utrzymanie strony internetowej czyli miejsca gdzie strona jest wgrana i skąd się wczytuje (hosting) jest zależna od wykupionego pakietu w danej firmie hostingowej, ale na potrzeby utrzymania 1-23 stron internetowych wystarczy nam pakiet nawet za 99 zł. (brutto), do tego dochodzi jeszcze koszt utrzymania domeny tutaj sprawa jest bardziej skomplikowana ponieważ zależnie jakie rozszerzenie domeny posiadamy koszt może wynieść od 19 zł. (brutto) za posiadanie zarejestrowanej domeny regionalnej, do 120 zł. za posiadanie domeny najwyższego poziomu czyli PL.

Czy kierować się cenę przedłużenia domeny i rejestrować najtańsze domeny ? Nie, kierowanie się ceną jest błędne tutaj należy brać pod uwagę prestiż i cele psychologiczne np. domena PL jest najdroższą domeną w rocznym utrzymaniu jednak nie są to pieniądze stracone bo z badań wynika że domena pl jest domeną najbardziej prestiżową i wzbudzająca zaufanie wśród odwiedzających a zarazem przyszłych klientów (poza tym koszt domeny 120 zł. rocznie to zaledwie 10 zł. Opłaty miesięcznej.

Podsumowując chcąc uruchomić stronę internetową muszą Państwo być przygotowani na opłaty roczne rzędu serwer 99 zł. oraz domena PL 120 zł. czyli około 219 zł. (brutto) opłat rocznych za hostingi i domenę. 
 
 

czyste zasady rejestracji domenANIELSKO CZYSTE ZASADY REJESTRACJI DOMEN warte poznania:

BRAK ZOBOWIĄZAŃ rejestrując domenę nie zmuszamy Ciebie do odnawiania jej w kolejnych latach
u nas, w każdym momencie możesz przenieść ją do innego rejestratora (zasada obowiązuje również dla domen rejestrowanych w promocji cenowej)

PEŁNA KONTROLA dowolnie konfigurujesz swoją domenę ustawiając własne DNS oraz ustawienia domeny przez przyjazny i przejrzysty panel klienta

STAŁA POMOC kontakt do nas w sprawach technicznych 24h

wypełnienie
rejestracja domen program partnerski PROGRAM PARTNERSKI:

przystąp do naszego programu partnerskiego i otrzymuj nawet do 50% ceny za rejestracje domeny dla siebie.
Oferujemy program partnerski zarówno dla firm jak i osób prywatnych, każdy może się przyłączyć i zacząc zarabiać z nami, przeczytaj ofertę rejestracja domen program partnerski >>

wypełnienie
 

.:Szybka nawigacja:.

Rejestracja

Panel klienta

Cennik

O nas

Program partnerski

Polityka cookies

Polityka prywatności

Kontakt

Valid XHTML 1.0 Transitional